Diamond Kings |
Whitey's Whackers |
Bombo Bombers |
Otterscrubbers
|
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.001 |
Alex Rodriguez, TEX |
01.002 |
Todd Helton, COL |
01.003 |
Randy Johnson, ARI |
01.004 |
Sammy Sosa, CHC |
02.040 |
Kevin Brown, LA |
02.039 |
Troy Glaus, ANH |
02.038 |
Mike Sweeney, KC |
02.037 |
Gary Sheffield, ATL |
03.041 |
Luis Gonzalez, ARI |
03.042 |
J.D Drew, STL |
03.043 |
Juan Gonzalez, TEX |
03.044 |
Miguel Tejada, OAK |
04.080 |
Ryan Klesko, SD |
04.079 |
Billy Wagner, HOU |
04.078 |
Johnny Damon, BOS |
04.077 |
Mo Vaughn, ANH |
05.081 |
Corey Koskie, MIN |
05.082 |
Richie Sexson, MIL |
05.083 |
Troy Percival, ANH |
05.084 |
Roger Cedeno, NYM |
06.120 |
Richard Hidalgo, HOU |
06.119 |
Ugeuth Urbina, BOS |
06.118 |
Jose Ortiz, COL |
06.117 |
Preston Wilson, FLA |
07.121 |
Kazuhisa Ishii, LA |
07.122 |
Kelvim Escobar, TOR |
07.123 |
C.C Sabathia, CLE |
07.124 |
Eric Young, MIL |
08.160 |
Matt Lawton, CLE |
08.159 |
Tony Armas Jr, MON |
08.158 |
Ramon Hernandez, OAK |
08.157 |
Javy Lopez, ATL |
09.161 |
Tom Glavine, ATL |
09.162 |
Randy Wolf, PHI |
09.163 |
Bud Smith, STL |
09.164 |
Kevin Millwood, ATL |
10.200 |
Jarrod Washburn, ANH |
10.199 |
Gabe Kapler, TEX |
10.198 |
Alex Gonzalez, CHC |
10.197 |
AJ Burnett, FLA |
11.201 |
Pokey Reese, PIT |
11.202 |
Ben Molina, ANH |
11.203 |
Shea Hillenbrand, BOS |
11.204 |
Paul Wilson, TB |
12.240 |
Brian Lawrence, SD |
12.239 |
Todd Walker, CIN |
12.238 |
Tim Salmon, ANH |
12.237 |
Todd Richie, CHW |
13.241 |
Mich Melusky, DET |
13.242 |
Ben Grieve, TB |
13.243 |
Jeff Fassero, CHC |
13.244 |
Jeff Shaw, FA |
14.280 |
Felix Rodriguez, SF |
14.279 |
Glendon Rusch, MIL |
14.278 |
J.T Snow, SF |
14.277 |
Russ Branyan, CLE |
15.281 |
Brad Fullmer, ANH |
15.282 |
Joe Kennedy, TB |
15.283 |
Dustin Hermanson, BOS |
15.284 |
Fernando Tatis, MON |
16.320 |
David Justice, OAK |
16.319 |
Andy Ashby, LA |
16.318 |
Marlon Byrd, PHI |
16.317 |
Paul Quantrill, LA |
17.321 |
Tim Redding, HOU |
17.322 |
Bruce Chen, NYM |
17.323 |
Jacque Jones, MIN |
17.324 |
Ramon Vazquez, SD |
18.360 |
Giovanni Carrara, LA |
18.359 |
D'Angelo Jiminez, SD |
18.358 |
Mike Cuddyer, MIN |
18.357 |
Ryan Drese, CLE |
19.361 |
Dean Palmer, DET |
19.362 |
Mike Bordick, BAL |
19.363 |
Craig Paquette, DET |
19.364 |
Mark Teixiera, TEX |
20.400 |
Damian Easley, DET |
20.399 |
Mike Rivera, DET |
20.398 |
Xavier Nady, SD |
20.397 |
Joey Hamilton, CIN |
21.401 |
Albie Lopez, ATL |
21.402 |
Blake Stein, KC |
21.403 |
Omar Daal, LA |
21.404 |
Mike Jackson, MIN |
22.440 |
Benito Santiago, SF |
22.439 |
Aubry Huff, TB |
22.438 |
Juan Pena, BOS |
22.437 |
McKay Christianson, LA |
23.441 |
Dave Weathers, NYM |
23.442 |
Jon Garland, CHW |
23.443 |
Tanyon Sturtze, TB |
23.444 |
Brady Clark, CIN |
24.480 |
Juan Rivera, NYY |
24.479 |
Dave Kelton, CHC |
24.478 |
Rolando Arroyo, BOS |
24.477 |
Adam Hyzdu, PIT |
25.481 |
Jose Reyes, NYM |
25.482 |
Josh Hamilton, TB |
25.483 |
Dan Wilson, SEA |
25.484 |
Pedro Feliz, SF |
26.520 |
Jimmy Gobble, KC |
26.519 |
Erik Almonte, NYY |
26.518 |
Al Levine, ANH |
26.517 |
Dwon Brazleton, TB |
27.521 |
Casey Kotchman, ANH |
27.522 |
Joe Mauer, MIN |
27.523 |
Chad Bradford, OAK |
27.524 |
Alex Escobar, CLE |
Kentucky Fire |
Northern Eskimos |
Alabama Gamblers |
Brahma Bulls
|
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.005 |
Ichiro Suzuki, SEA |
01.006 |
Vladimir Guerrero, MON |
01.007 |
Chipper Jones, ATL |
01.008 |
Pedro Martinez, BOS |
02.036 |
Mariano Rivera, NYY |
02.035 |
Brian Giles, PIT |
02.034 |
Kerry Wood, CHC |
02.033 |
Roy Oswalt, HOU |
03.045 |
Jon Lieber, CHC |
03.046 |
Scott Rolen, PHI |
03.047 |
Ken Griffey Jr. CIN |
03.048 |
Adam Dunn, CIN |
04.076 |
Jason Varitek, BOS |
04.075 |
Jeff Kent, SF |
04.074 |
Jim Thome, CLE |
04.073 |
Josh Beckett, FLA |
05.085 |
Rafael Palmeiro, TEX |
05.086 |
Kazuhiro Sasaki, SEA |
05.087 |
Shannon Stewart, TOR |
05.088 |
Frank Thomas, CHW |
06.116 |
Craig Biggio, HOU |
06.115 |
Mike Cameron, SEA |
06.114 |
Luis Castillo, FLA |
06.113 |
Rafael Furcal, ATL |
07.125 |
Fred McGriff, CHC |
07.126 |
Matt Anderson, DET |
07.127 |
Jose Mesa, PHI |
07.128 |
Garrett Anderson, ANH |
08.156 |
Placido Polonco, STL |
08.155 |
Joe Mays, MIN |
08.154 |
Edgar Martinez, SEA |
08.153 |
Darrin Erstad, ANH |
09.165 |
John Burkett, BOS |
09.166 |
Charles Johnson, FLA |
09.167 |
Juan Uribe, COL |
09.168 |
Tony Clark, BOS |
10.196 |
Shawn Estes, NYM |
10.195 |
David Eckstein, ANH |
10.194 |
Brandon Duckworth, PHI |
10.193 |
Scott Strickland, MON |
11.205 |
Shane Reynolds, HOU |
11.206 |
Kevin Appier, ANH |
11.207 |
Carl Pavano, MON |
11.208 |
Jason Marquis, ATL |
12.236 |
Rey Ordonez, NYM |
12.235 |
Rick Reed, MIN |
12.234 |
Ellis Burks, CLE |
12.233 |
Sean Burroughs, SD |
13.245 |
Frank Catalanotto, TEX |
13.246 |
Paul Abbott, SEA |
13.247 |
Mark Prior, CHC |
13.248 |
Wiki Gonzalez, SD |
14.276 |
Willis Roberts, BAL |
14.275 |
Mark Kotsay, SD |
14.274 |
Austin Kearns, CIN |
14.273 |
Jerry Hairston, BAL |
15.285 |
Bubba Trammell, SD |
15.286 |
Jason Bere, CHW |
15.287 |
Braden Looper, FLA |
15.288 |
Morgan Ensberg, HOU |
16.316 |
Vinny Castilla, ATL |
16.315 |
David Segui, BAL |
16.314 |
Steve Trachsel, NYM |
16.313 |
Erik Hiljus, OAK |
17.325 |
Carlos Febles, KC |
17.326 |
Homer Bush, TOR |
17.327 |
Rusty Greer, TEX |
17.328 |
Cesar Izturis, LA |
18.356 |
Sterling Hitchcock, NYY |
18.355 |
Mark Grace, ARI |
18.354 |
Damian Miller, ARI |
18.353 |
Jason Johnson, BAL |
19.365 |
Jamey Wright, MIL |
19.366 |
Adrian Brown, PIT |
19.367 |
Jim Mecir, OAK |
19.368 |
Kevin Young, PIT |
20.396 |
Lee Stevens, MON |
20.395 |
Livan Hernandez, SF |
20.394 |
Joe Borchard, CHW |
20.393 |
Milton Bradley, CLE |
21.405 |
Justin Morneau, MIN |
21.406 |
Mike DeJean, MIL |
21.407 |
Raul Casanova, MIL |
21.408 |
Odalis Perez, LA |
22.436 |
Adrian Gonzalez, FLA |
22.435 |
Mike Redmond, FLA |
22.434 |
Brian Daubach, BOS |
22.433 |
Tim Spooneybarger, ATL |
23.445 |
Nic Jackson, CHC |
23.446 |
Mike Sirotka, TOR |
23.447 |
Jeremy Fikac, SD |
23.448 |
Brook Fordyce, BAL |
24.476 |
Jesus Colome, TB |
24.475 |
Jake Peavy, SD |
24.474 |
Masato Yoshii, MON |
24.473 |
Dave Veres, STL |
25.485 |
Jason Hart, TEX |
25.486 |
Ken Harvey, KC |
25.487 |
Ismael Valdes, TEX |
25.488 |
Adam Johnson, MIN |
26.516 |
Brian L. Hunter, HOU |
26.515 |
Brandon Claussen, NYY |
26.514 |
Louis Vizcaino, MIL |
26.513 |
Gary Bennett, COL |
27.525 |
Dee Brown, KC |
27.526 |
Gabe Gross, TOR |
27.527 |
J.R House, PIT |
27.528 |
Matt Riley, BAL |
Midnight Ramblers |
Peistygangstas |
New York Shockers |
Rogue's Replacements
|
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.009 |
Greg Maddux, ATL |
01.010 |
Barry Bonds, SF |
01.011 |
Curt Schilling, ARI |
01.012 |
Mike Piazza, NYM |
02.032 |
Freddy Garcia, SEA |
02.031 |
Tim Hudson, OAK |
02.030 |
Lance Berkman, HOU |
02.029 |
Matt Morris, STL |
03.049 |
Andrew Jones, ATL |
03.050 |
Phil Nevin, SD |
03.051 |
Juan Pierre, COL |
03.052 |
Mark Mulder, OAK |
04.072 |
Carlos Beltran, KC |
04.071 |
Jorge Posada, NYY |
04.070 |
Bret Boone, SEA |
04.069 |
Eric Chavez, OAK |
05.089 |
Adrian Beltre, LA |
05.090 |
Bernie Williams, NYY |
05.091 |
Jose Cruz Jr., TOR |
05.092 |
Edgardo Alfonzo, NYM |
06.112 |
Paul Konerko, CHW |
06.111 |
Sean Casey, CIN |
06.110 |
Mark Buhrle, CHW |
06.109 |
Jason Isringhausen, STL |
07.129 |
Pat Burrell, PHI |
07.130 |
Roy Halliday, TOR |
07.131 |
Jeff Zimmerman, TEX |
07.132 |
Jermaine Dye, OAK |
08.152 |
Danny Graves, CIN |
08.151 |
Edgar Renteria, STL |
08.150 |
Mike Lieberthal, PHI |
08.149 |
Byung-Hyun Kim, ARI |
09.169 |
Mike Williams, PIT |
09.170 |
Eric Milton, MIN |
09.171 |
Ryan Dempster, FLA |
09.172 |
Carl Everett, TEX |
10.192 |
Jose Valentin, CHW |
10.191 |
Roberto Hernandez, KC |
10.190 |
Travis Lee, PHI |
10.189 |
Carlos Hernandez, HOU |
11.209 |
Ben Sheets, MIL |
11.210 |
Marcus Giles, ATL |
11.211 |
Aaron Boone, CIN |
11.212 |
Darryle Ward, HOU |
12.232 |
Pen Petrick, COL |
12.231 |
Danys Baez, CLE |
12.230 |
Tony Womack, ARI |
12.229 |
Juan Cruz, CHC |
13.249 |
Jose Jiminez, COL |
13.250 |
Dennis Tankersly, SD |
13.251 |
Terry Adams, PHI |
13.252 |
Matt Herges, LA |
14.272 |
Derek Lowe, BOS |
14.271 |
Kevin Millar, FLA |
14.270 |
Corey Patterson, CHC |
14.269 |
Jack Cust, COL |
15.289 |
Tony Batista, BAL |
15.290 |
Matt Clement, FLA |
15.291 |
Wilson Betemit, ATL |
15.292 |
Bret Prinz, ARI |
16.312 |
Ruban Quevedo, MIL |
16.311 |
Jay Gibbons, BAL |
16.310 |
Michael Barrett, MON |
16.309 |
Jose Hernandez, MIL |
17.329 |
Erubial Durazo, ARI |
17.330 |
Bobby Hill, CHC |
17.331 |
Mike Hampton, COL |
17.332 |
Doug Glanville, PHI |
18.352 |
Adam Kennedy, ANH |
18.351 |
Kris Benson, PIT |
18.350 |
Bill Mueller, CHC |
18.349 |
Steve Finley, ARI |
19.369 |
Kurt Ainsworth, SF |
19.370 |
Victor Zambrano, TB |
19.371 |
Frank Castillo, BOS |
19.372 |
Brandon Lyon, TOR |
20.392 |
Mark Redman, DET |
20.391 |
James Baldwin, SEA |
20.390 |
Kevin Jarvis, SD |
20.389 |
Darrin Fletcher, TOR |
21.409 |
Buddy Groom, BAL |
21.410 |
Angel Berroa, KC |
21.411 |
Neifi Perez, KC |
21.412 |
Scott Spiezio, ANH |
22.432 |
Eli Marrero, STL |
22.431 |
David Bell, SF |
22.430 |
Mike Stanton, NYY |
22.429 |
Sidney Ponson, BAL |
23.449 |
Eric Karros, LA |
23.450 |
Scott Hatteberg, OAK |
23.451 |
Travis Fryman, CLE |
23.452 |
Josh Towers, BAL |
24.472 |
Jason Lane, HOU |
24.471 |
Guillermo Mota, LA |
24.470 |
Melvin Mora, BAL |
24.469 |
Wes Helms, ATL |
25.489 |
Carlos Zambrano, CHC |
25.490 |
Craig Wilson, PIT |
25.491 |
Eric Munson, DET |
25.492 |
Eric Byrnes, OAK |
26.512 |
Alex Sanchez, MIL |
26.511 |
Kevin Mench, TEX |
26.510 |
Ryan Ludwick, TEX |
26.509 |
Damon Minor, SF |
27.529 |
Abraham Nunez, FLA |
27.530 |
Brad Lidge, HOU |
27.531 |
Carl Crawford, TB |
27.532 |
Corwin Malone, CHW |
TBA |
The Canyoneros |
Michigan Marauders |
Toronto Torpedoes
|
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.013 |
Barry Zito, OAK |
01.014 |
Jeff Bagwell, HOU |
01.015 |
Jason Giambi, NYY |
01.016 |
Roberto Alomar, NYM |
02.028 |
Shawn Green, LA |
02.027 |
Magglio Ordonez, CHW |
02.026 |
Bobby Abreu, PHI |
02.025 |
Albert Pujols, STL |
03.053 |
Wade Miller, HOU |
03.054 |
Darryl Kile, STL |
03.055 |
Jimmy Rollins, PHI |
03.056 |
Russ Ortiz, SF |
04.068 |
Aramis Ramirez, PIT |
04.067 |
Jason Kendall, PIT |
04.066 |
Keith Foulke, CHW |
04.065 |
Paul Lo Duca, LA |
05.093 |
Bartolo Colon, CLE |
05.094 |
Billy Koch, OAK |
05.095 |
Cliff Floyd, FLA |
05.096 |
Toby Hall, TB |
06.108 |
Orlando Cabrera, MON |
06.107 |
Bob Wickman, CLE |
06.106 |
Brad Penny, FLA |
06.105 |
Carlos Pena, OAK |
07.133 |
Carlos Lee, CHW |
07.134 |
Dimitri Young, DET |
07.135 |
Geoff Jenkins, MIL |
07.136 |
Hank Blalock, TEX |
08.148 |
Antonio Alfonseca, FLA |
08.147 |
Jason Schmidt, SF |
08.146 |
Luis Rivas, MIN |
08.145 |
Nick Johnson, NYY |
09.173 |
Tino Martinez, STL |
09.174 |
Marlon Anderson, PHI |
09.175 |
Jamie Moyer, SEA |
09.176 |
Estaban Yan, TB |
10.188 |
Brian Jordan, LA |
10.187 |
Terrence Long, OAK |
10.186 |
Trot Nixon, BOS |
10.185 |
Pedro Astacio, NYM |
11.213 |
Fernando Vina, STL |
11.214 |
Reggie Sanders, SF |
11.215 |
Joel Piniero, SEA |
11.216 |
Kenny Lofton, CHW |
12.228 |
Aaron Sele, ANH |
12.227 |
Steve Sparks, DET |
12.226 |
Woody Williams, STL |
12.225 |
David Wells, NYY |
13.253 |
Chis Carpenter, TOR |
13.254 |
Joe Randa, KC |
13.255 |
Octavio Dotel, HOU |
13.256 |
Nick Neugebauer, MIL |
14.268 |
Robin Ventura, NYY |
14.267 |
Barry Larkin, CIN |
14.266 |
Jeff Conine, BAL |
14.265 |
Ricky Gutierez, CLE |
15.293 |
Ben Davis, SEA |
15.294 |
Eric Gagne, LA |
15.295 |
Jose Macias, DET |
15.296 |
Jon Rauch, CHW |
16.308 |
Mike Young, TEX |
16.307 |
Brady Anderson, CLE |
16.306 |
Arthur Rhodes, SEA |
16.305 |
Omar Vizquel, CLE |
17.333 |
Delino Deshields, CHC |
17.334 |
Steve Cox, TB |
17.335 |
Vicente Padilla, PHI |
17.336 |
Karim Garcia, CLE |
18.348 |
Marty Cordova, BAL |
18.347 |
Jeff Nelson, SEA |
18.346 |
Chris Singleton, BAL |
18.345 |
Brett Myers, PHI |
19.373 |
Jay Payton, NYM |
19.374 |
Rickey Henderson, BOS |
19.375 |
Steve Karsay, NYY |
19.376 |
Bret Tomko, SD |
20.388 |
Sean Lowe, PIT |
20.387 |
Tim Wakefield, BOS |
20.386 |
Einar Diaz, CLE |
20.385 |
Tsuyoshi Shinjo, SF |
21.413 |
Brian Tollberg, SD |
21.414 |
Greg Norton, COL |
21.415 |
Shane Halter, DET |
21.416 |
Mike Lamb, TEX |
22.428 |
John Vanderwall, NYY |
22.427 |
Casey Fossum, BOS |
22.426 |
Mike Remlinger, ATL |
22.425 |
Benny Agbayani, COL |
23.453 |
Drew Henson, NYY |
23.454 |
Jose Lima, DET |
23.455 |
Matt Mantei, ARI |
23.456 |
Jason Jennings, COL |
24.468 |
Jose Offerman, BOS |
24.467 |
Adam Everett, HOU |
24.466 |
Esteban German, OAK |
24.465 |
Brad Wilkerson, MON |
25.493 |
Chris Snelling, SEA |
25.494 |
Todd Betts, BOS |
25.495 |
Kevin Olsen, FLA |
25.496 |
Mario Ramos, TEX |
26.508 |
Ty Howington, CIN |
26.507 |
Chris Wakeland, DET |
26.506 |
Geronimo Gil, BAL |
26.505 |
J.D Martin, CLE |
27.533 |
Kelly Johnson, ATL |
27.534 |
PJ Forbes, PHI |
27.535 |
Luis Pineda, CIN |
27.536 |
Kenny Baugh, DET |
Quartz
|
Pathetic Bassturds |
New York No Name's |
Blatz Splatz
|
||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
01.017 |
Larry Walker, COL |
01.018 |
Derek Jeter, NYY |
01.019 |
Manny Ramirez, BOS |
01.020 |
Carlos Delgado, TOR |
02.024 |
Ivan Rodriguez, TEX |
02.023 |
Nomar Garciaparra, BOS |
02.022 |
Javier Vasquez, MON |
02.021 |
Mike Mussina, NYY |
03.057 |
Chan Ho Park, TEX |
03.058 |
Roger Clemens, NYY |
03.059 |
Jose Vidro, MON |
03.060 |
Armando Benetiz, NYM |
04.064 |
Alfonso Soriano, NYY |
04.063 |
Trevor Hoffman, SD |
04.062 |
Robb Nen, SF |
04.061 |
Rich Aurillia, SF |
05.097 |
John Smoltz, ATL |
05.098 |
Moises Alou, CHC |
05.099 |
Christian Guzman, MIN |
05.100 |
Ray Durham, CHW |
06.104 |
Al Leiter, NYM |
06.103 |
Andy Pettite, NYY |
06.102 |
Jim Edmonds, CAR |
06.101 |
Raul Mondesi, TOR |
07.137 |
Todd Hollandsworth, COL |
07.138 |
Rick Ankiel, STL |
07.139 |
Jeff Cirrilo, SEA |
07.140 |
Hideo Nomo, LA |
08.144 |
Tom Gordon, CHC |
08.143 |
Jeff Weaver, DET |
08.142 |
Brad Radke, MIN |
08.141 |
Robert Person, PHI |
09.177 |
Jeff D'Amico, NYM |
09.178 |
Robert Fick, DET |
09.179 |
Jeromy Burnitz, NYM |
09.180 |
Eduardo Guardado, MIN |
10.184 |
John Olerud, SEA |
10.183 |
Mike Lowell, FLA |
10.182 |
Chad Fox, MIL |
10.181 |
Mark McLemore, SEA |
11.217 |
Corey Lidle, OAK |
11.218 |
Bobby Higginson, DET |
11.219 |
Derek Lee, FLA |
11.220 |
Kyle Farnsworth, CHC |
12.224 |
Julio Lugo, HOU |
12.223 |
Doug Mientkievicz, MIN |
12.222 |
Ramon Ortiz, ANH |
12.221 |
Tori Hunter, MIN |
13.257 |
Jeremy Giambi, OAK |
13.258 |
John Rocker, TEX |
13.259 |
AJ Pierznyski, MIN |
13.260 |
Jason Tyner, TB |
14.264 |
Todd Zeille, COL |
14.263 |
Chuck Knoblauch, KC |
14.262 |
Juan Encarnacion, CIN |
14.261 |
Vernon Wells, TOR |
15.297 |
David Ortiz, MIN |
15.298 |
Brent Abernathy, TB |
15.299 |
Rick Helling, ARI |
15.300 |
Felipe Lopez, TOR |
16.304 |
Gary Glover, CHW |
16.303 |
Orlando Hernandez, NYY |
16.302 |
Greg Vaughn, TB |
16.301 |
Eric Hinske, TOR |
17.337 |
Joe Crede, CHW |
17.338 |
Rondell White, NYY |
17.339 |
Jerome Wiliams, SF |
17.340 |
Brad Ausmus, HOU |
18.344 |
Jorge Julio, BAL |
18.343 |
Chuck Finley, CLE |
18.342 |
Kip Wells, PIT |
18.341 |
Luke Procopec, TOR |
19.377 |
Hee Seop Choi, CHC |
19.378 |
Steve Kline, STL |
19.379 |
Ruben Sierra, SEA |
19.380 |
Josh Phelps, TOR |
20.384 |
Mark Quinn, KC |
20.383 |
Garret Stephenson, STL |
20.382 |
Ryan Anderson, SEA |
20.381 |
Curtis Leskanic, MIL |
21.417 |
Todd Hundley, CHC |
21.418 |
Mark Grudzielanek, LA |
21.419 |
Jason LaRue, CIN |
21.420 |
Josh Fogg, PIT |
22.424 |
Alex Ochoa, MIL |
22.423 |
Jay Bell, ARI |
22.422 |
Kirk Reuter, SF |
22.421 |
Orlando Hudson, TOR |
23.457 |
Royce Clayton, CHW |
23.458 |
Shane Spencer, NYY |
23.459 |
Michael Tucker, KC |
23.460 |
Nate Cornejo, DET |
24.464 |
Frank Menechino, OAK |
24.463 |
Brandon Phillips, MON |
24.462 |
Kerry Lightenberg, ATL |
24.461 |
Bob Kielty, MIN |
25.497 |
Chris Stynes, CHC |
25.498 |
Boof Bonser, SF |
25.499 |
Ron Villone, PIT |
25.500 |
Scott Eyre, TOR |
26.504 |
Julian Taverez, CHC |
26.503 |
Marcus Thames, NYY |
26.502 |
Chin Feng Chen, LA |
26.501 |
Terry Pearson, NYY |
27.537 |
Brandon Berger, KC |
27.538 |
Rafael Soriano, SEA |
27.539 |
John Buck, HOU |
27.540 |
Jose Velverde, ARI |