ERJ 30.8.06

Pientalli Hillander järjestää ERJ'n (anomus laitettu 6.8) alaiset kisat.
Kisat pidetään Pientalli Hillanderin tiloissa. pitäjänä TiFF & Mitski.

Muodossa:

Luokka [rivinvaihto]
Kisaaja (VRL-****, SeuRa) - Hevosen virallinen nimi <*br>
Tähti pois. Kisalupa tai Seura pakollisia !

Osoitteeseen [email protected], otsikoituna ERJ


    Yksi hevonen voi osallistua max. 2 luokkaan
    Yhdeltä omistajalta 3 hevosta / luokka
    Viimeinen osallistumispäiväon 29.8
    Kisat ovat avoimet kaikille.
    Tulokset arvotaan arvontakoneella. (Lyhyt arvonta)

 

1. 40-60cm // avoin poneille 59/80 TT
2. 60-70cm // avoin kaikille 78/80 TT
3. 70-80cm // avoin kaikille 80/80 TT
4. 80-90cm // avoin kaikille 80/80 TT
5. 90-100cm // avoin kaikille 80/80 TT
6. 100-110cm // avoin hevosille 80/80 TT
T = Täynnä -- TT = Tulokset

Luokka 1

1. Henna (VRL-1936) - Spend to the Life
2. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Bluechip FR
3. chiyo (VRL-1157, NER) - Scarlet Morning
4. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Wan's Triangle
5. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Classic
6. chiyo (VRL-1157, NER) - Rentukan Felicia
7. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Corn Desirable T.A.S
8. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Wynn Sawyer
9. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Polle
10. pikkunina (VRL-1480, SkaRa) - Akvitanian Toisenlainen Soturi
11. Jade (VRL-0202, WWR) - Huvikumpulan Aamutaika
12. Ninsku (VRL-2631, ROWDY) - Banja's Glorya
13. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Förtjusa
14. Teeny (VRL-1186, FSRa) - Princess Rose
15. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Aakuun Veeti
16. hooriya (VRL-2132, OriRa) - Vemilla
17. wanorr. (VRL-4457, dew) - Zej Rosita
18. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Rhoscfflach Dúlin
19. Saila (VRL-1146, DR) - Carmièn's Vencock
20. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Wynn Matilda
21. Del (VRL-2233, KHR) - RN Kronprinz
22. hooriya (VRL-2132, OriRa) - Playboy SWE
23. Teeny (VRL-1186, FSRa) - Heartbraker's Cassandra
24. Jönna (VRL-2440, SheTaSa) - Mimosa D
25. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Ffraid Caerau
26. Peppi (VRL-2282, OPR) - Yoki Alien
27. Henni K. (VRL-2288, NER) - MD Catarrh
28. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Raadelman Sibylla
29. Werty (VRL-2362, WoLaRa) - Inishnee Little Boy
30. Saila (VRL-1146, DR) - Carmièn's Kittle
31. Pim(VRL-2543, CCR) - Carneval´s Esmeralda
32. bellatrix (VRL-3959, CSR) - Bronlys Chelsea Flower
33. Henni K. (VRL-2288, NER) - Hiirenkorvan Liinu
34. Sylvester (VRL-483, WTR) - Vincent Jr
35. Del (VRL-2233, KHR) - La Sirène Poinsettia
36. Isa (VRL-2235, GoHo) - Wynn Daniel
37. Werty (VRL-2362, WoLaRa) - Lavasteen Amarillo
38. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Kirveltäjän Kurviton
39. Jönna (VRL-2440, SheTaSa) - Day's Garfield
40. Sylvester (VRL-483, WTR) - Mancanza MIN
41. fictiovys (VRL-4709, MUR) - Wednesday SWE
42. Pontti (VRL-1967, MRLa) - Rudets Kvalitativ
43. Mia V. (VRL-0279, VirSu) - Harhatapaus DL
44. Jade (VRL-0202, WWR) - Tappoaseen Platina
45. Neved (VRL-3272, ROWDY) - Sumuvuorten Mesimarja
46. Pontti (VRL-1967, MRLa) - Flammens Rollen
47. Saila (VRL-1146, DR) - Brutus
48. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - RD Tulisydän
49. Ednet (VRL-3208, ROWDY) - Avalonin Haaksirikkoinen
50. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Lavasteen Epäjumala
51. Jönna (VRL-2440, SheTaSa) - Suopursun Sinnittelijä
52. Jade (VRL-0202, WWR) - Blackmailer Dei
53. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Rhoscfflach Cerych
54. Nea R. (VRL-0295, CCR) - Kaviopolun Kristofer
55. Mia M. (VRL-1281, OPR) - Huvikumpulan Mustikkatassu
56. Ednet (VRL-3208, ROWDY) - Gambler
57. Werty (VRL-2362, WoLaRa) - Pinoccio II
58. chiyo (VRL-1157, NER) - Spillet Gregory
59. Chess (VRl-3528, RED) -Nét Fór Serenat



Luokka 2

1. Jönna (VRL-2440, SheTaSa) - Suopursun Sinnittelijä
2. Hede (VRL-0708, HsK) - SHP Valerie
3. Del (VRL-2233, KHR) - Kastanja
4. Olympos (VRL-1569, TaRa) - MY Rose Ara
5. Sonja (VRL-3009, L.K.R.) - Arándano
6. Nedia (VRL-1615, YVR) - Nazareth Fragall
7. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Bluechip FR
8. Olympos (VRL-1569, TaRa) - Mayun Ritasointu
9. Heldy (VRL-4208, FHR) - Casanova
10. pikkunina (VRL-1480, SkaRa) - Akvitanian Toisenlainen Soturi
11. Peppi (VRL-2282, OPR) - Fatima Gad
12. Jade (VRL-0202, WWR) - Vilde Ion
13. TiFF (VRL-319, GoHo) - Bellin Pirelli
14. Ninsku (VRL-2631, ROWDY) - P.O. Hillevi
15. Heldy (VRL-4208, FHR) - Antonius
16. Jönna (VRL-2440, SheTaSa) - Day's Garfield
17. chiyo (VRL-1157, NER) - Spillet Gregory
18. Henni K. (VRL-2288, NER) - CRL Mistral
19. Peppi (VRL-2282, OPR) - Skaparl Farl
20. TiFF (VRL-319, GoHo) - Onnen Tirpitys
21. Pim(VRL-2543, CCR) - Carneval´s Esmeralda
22. Jade (VRL-0202, WWR) - Huvikumpulan Aamutaika
23. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Aakuun Veeti
24. Heidi (VRL-0679, SMR) - Alfie COS
25. Saila (VRL-1146, DR) - Berdard
26. apirkah (VRL-0550, VNR) - Afton Unity
27. TiFF (VRL-319, GoHo) - Rasmus VOE
28. Teeny (VRL-1186, FSRa) - Heartbraker's Cassandra
29. Olympos (VRL-1569, TaRa) - White Gardenia BA
30. chiyo (VRL-1157, NER) - Scarlet Morning
31. Teeny (VRL-1186, FSRa) - Princess Rose
32. Jenna R (VRL-2508, KaPoRa) - Hparanch Berook
33. Hede (VRL-0708, HsK) - Surusaaren Mustarastas
34. Shoojo. (VRL-1145, NER) - Blomsterpotte
35. Peppi (VRL-2282, OPR) - Vivyann KM
36. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Kuolonsyöjä ITH
37. Del (VRL-2233, KHR) - Horisontin Roosa
38. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Corn Desirable T.A.S
39. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Puron Inkerella
40. Ira (VRL-1055, HsK) - KL Cotton
41. Heidi (VRL-0679, SMR) - Leslien Kooss
42. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Hallapuron Kapinallinen
43. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - RD Tulisydän
44. Shiro (VRL-271, FSRa) - Dahabu Shetan ox
45. Milja (VRL-0692, WWR) - Sumuvuorten Apilayö
46. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Vanamon Hymy
47. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Wynn Sawyer
48. Del (VRL-2233, KHR) - Carelousa PK
49. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Wynn Matilda
50. Bej. (VRL-2220, DNR) - Coaxar DF
51. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Kirveltäjän Kurviton
52. Ednet (VRL-3208, ROWDY) - Rose's Armani
53. wanorr. (VRL-4457, dew) - Hillavan Tähkätuulia
54. Cidrec (VRL-2129, NER) - Alfgrimur Frá Fákur
55. luppis (VRL-2848, GoHo) - April
56. Saila (VRL-1146, DR) - Caltha meya
57. Tuulia (VRL-0084, WTR) - HA Royal Blue
58. Shiro (VRL-271, FSRa) - Quenon Kemp ox
59. Jenna R (VRL-2508, KaPoRa) - Hetastiina ROR
60. Mia M. (VRL-1281, OPR) - Huvikumpulan Mustikkatassu
61. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Black Safir
62. Jönna (VRL-2440, SheTaSa) - Mimosa D
63. luppis (VRL-2848, GoHo) - NA Pardon's Boy
64. Jenna R (VRL-2508, KaPoRa) - Kaviopolun Smilla
65. Jade (VRL-0202, WWR) - Huvi's Mimosa
66. Heidi M. (VRL-0096, WTR) - Raadelman Sibylla
67. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Bad Boy SD
68. Milja (VRL-0692, WWR) - Daring Margrethe
69. chiyo (VRL-1157, NER) - Rentukan Felicia
70. Milja (VRL-0692, WWR) - VT Daly
71. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Riivan Kettutyttö
72. Saila (VRL-1146, DR) - Yancy Yamaha YZF-R1 MKJ
73. pikkunina (VRL-1480, SkaRa) - Devon Roy
74. Heldy (VRL-4208, FHR) - Asserdal
75. Tuulia (VRL-0084, WTR) - Championin Pearly Hill
76. Bej. (VRL-2220, DNR) - Rentukan Fergus
77. Henna (VRL-1936) - HFFD's Little Speed Macho
78. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Tarzan



Luokka 3

1. TiFF (VRL-319, GoHo) - AK Lumiukko
2. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Ladymoon
3. Heldy (VRL-4208, FHR) - Regnard
4. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Llewellyn Foblwn
5. Jenna L. (VRL-0248, CCR) - AM's Calina
6. chiyo (VRL-1157, NER) - Miss Helen
7. Milja (VRL-0692, WWR) - TS's Auringon Säde
8. wanorr. (VRL-4457, dew) - WN Tuulenhenki
9. Cara (VRL-1827, FSRa) - True Mireille
10. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - TV's Frosty
11. Ira (VRL-1055, HsK) - KL Cotton
12. Heidi (VRL-0679, SMR) - Alfie COS
13. Roosa (VRL-4368, KHR) - Spitfire
14. Hede (VRL-0708, HsK) - Surusaaren Mustarastas
15. Milja (VRL-0692, WWR) - SBR Achana Chantaco ox
16. Heidi (VRL-0679, SMR) - Leslien Kooss
17. fictiovys (VRL-4709, MUR) - Wednesday SWE
18. Bej. (VRL-2220, DNR) - Rentukan Fergus
19. Heldy (VRL-4208, FHR) - Mountain Turbo
20. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Black Safir
21. Jenna L. (VRL-0248, CCR) - Splash
22. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Blue Birt
23. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Oleanterin Namutäti
24. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Kråke
25. Cidrec (VRL-2129, NER) - Alfgrimur Frá Fákur
26. Henni K. (VRL-2288, NER) - Charon SM
27. Peppi (VRL-2282, OPR) - Vivyann KM
28. Peppi (VRL-2282, OPR) - Kipper Yow
29. Heldy (VRL-4208, FHR) - Casanova
30. Peppi (VRL-2282, OPR) - Skaparl Farl
31. Del (VRL-2233, KHR) - Kastanja
32. Jade (VRL-0202, WWR) - Benjamin TUM
33. Tuulia (VRL-0084, WTR) - BS Moonfight
34. Jenna R (VRL-2508, KaPoRa) - Zoco Zoot Spoint
35. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Riivan Kettutyttö
36. plop (VRL-4586, LR) - Herpertti
37. Shiro (VRL-271, FSRa) - Dahabu Shetan ox
38. Tuulia (VRL-0084, WTR) - HT Lovely Dancer
39. cirith (VRL-0212, FCR) - Grishild Neve GER
40. Shoojo. (VRL-1145, NER) - Blomsterpotte
41. Jade (VRL-0202, WWR) - Kamfe at Netta
42. Petit Pony (VRL-2594, Nar Ri) - GH Broadway
43. Henna (VRL-1936) - HFFD's Starry Situation
44. Ednet (VRL-3208, ROWDY) - Kaviopolun Lenaty
45. Henni K. (VRL-2288, NER) - CRL Mistral
46. apirkah (VRL-0550, VNR) - Whiten Ffancon
47. Milja (VRL-0692, WWR) - Liiho Flaxen
48. apirkah (VRL-0550, VNR) - Silfran Viveka
49. TiFF (VRL-319, GoHo) - Kirveltäjän Perhospoika
50. Del (VRL-2233, KHR) - Horisontin Roosa
51. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Valokiilan Sopusointu
52. Shiro (VRL-271, FSRa) - Quenon Kemp ox
53. chiyo (VRL-1157, NER) - Diaco's Fersell Krysfells
54. cirith (VRL-0212, FCR) - Natashya SP
55. plop (VRL-4586, LR) - Onnen Eleonora
56. Del (VRL-2233, KHR) - Carelousa PK
57. Petit Pony (VRL-2594, Nar Ri) - Velmun Häirikkö
58. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Firefly
59. Jade (VRL-0202, WWR) - SLY Yalmari
60. Noora (VRL-2436, ReRat) - Sini-Taika
61. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Rose's Metaphor
62. Jezy (VRL-0373, NR)- Onnen Artturi
63. Noora (VRL-2436, ReRat) - Ihme-Jätkä
64. TiFF (VRL-319, GoHo) - Vappurilla HIR
65. Kayla (VRL-3327,MLRa) - Vanilla Dream
66. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Kuolonsyöjä ITH
67. Bej. (VRL-2220, DNR) - Coaxar DF
68. chiyo (VRL-1157, NER) - Diaco's Water Hundel
69. Fou. (VRL-3304, HSHR) - Rowlanda NH
70. Olympos (VRL-1569, TaRa) - MY Rose Ara
71. Jezy (VRL-0373, NR)- HepoKullan Tunteiden Turvamies
72. cirith (VRL-0212, FCR) - Indiane
73. Isa (VRL-2235, GoHo) - Wynn Daniel
74. Kayla (VRL-3327,MLRa) - Willow Waterline
75. Henna (VRL-1936) - HFFD's Little Speed Macho
76. Metal (VRL-1321, CRI) - The Lemon Demon xx
77. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Peenutsev
78. Olympos (VRL-1569, TaRa) - Kuohukosken Upponalle
79. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Bendag Day Lily
80. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Tarzan



Luokka 4

1. Jezy (VRL-0373, NR)- HepoKullan Tunteiden Turvamies
2. Kayla (VRL-3327,MLRa) - Vanilla Dream
3. Del (VRL-2233, KHR) - Hervoton VOE
4. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Ithildin's Mortification
5. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Minttu
6. Hede (VRL-0708, HsK) - Laventeli ox
7. Henni K. (VRL-2288, NER) - Charon SM
8. Noora (VRL-2436, ReRat) - Linnea Luft
9. Petit Pony (VRL-2594, Nar Ri) - Dønning
10. Petit Pony (VRL-2594, Nar Ri) - Tiger Shark
11. ruusunen (VRL-3697,MLRa) - Napoleon
12. Jezy (VRL-0373, NR)- Onnen Artturi
13. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Llewellyn Foblwn
14. Jade (VRL-0202, WWR) - Keijulammen Yöhaltija
15. Heidi (VRL-0679, SMR) - Beatrice ND
16. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Bendag Day Lily
17. Jenna L. (VRL-0248, CCR) - Splash
18. *hepo* (VRL-2967, KaPoRa) - Satinist DK
19. Henna (VRL-1936) - HFFD's Starry Situation
20. Ira (VRL-1055, HsK) - Cranberry's Lumineito
21. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Peacock SD
22. Del (VRL-2233, KHR) - Taikakuun Valveuni
23. Kayla (VRL-3327,MLRa) - Willow Waterline
24. Del (VRL-2233, KHR) - Jylinä
25. sitruuna-täti (VRL-0267, KHR) - Jackie Jwan
26. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Blue Birt
27. TiFF (VRL-319, GoHo) - Kirveltäjän Aurinkokuningas
28. Kaisa K. (VRL-0075, CCR) - Wan's Tragedy
29. cirith (VRL-0212, FCR) - Grishild Neve GER
30. TiFF (VRL-319, GoHo) - Troijan Aamori
31. Lumikeiju (VRL-3604, SPR) - Silver Shadow
32. chiyo (VRL-1157, NER) - Diaco's Water Hundel
33. Ewethil (VRL-1545, AJC) - Maholms Trippel Flow
34. Hede (VRL-0708, HsK) - SHP Valerie
35. Ileina (VRL-1914, ER) - Jacky Joe
36. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Manalan Kehäri
37. pikkunina (VRL-1480, SkaRa) - Devon Roy
38. Ihaa (VRL-4258, KKI) - Willem
39. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Peenutsev
40. chiyo (VRL-1157, NER) - Diaco's Fersell Krysfells
41. cirith (VRL-0212, FCR) - Natashya SP
42. Milja (VRL-0692, WWR) - TS's Auringon Säde
43. Petit Pony (VRL-2594, Nar Ri) - Fardauaso JV
44. Peppi (VRL-2282, OPR) - Kipper Yow
45. plop (VRL-4586, LR) - Herpertti
46. Roosa (VRL-4368, KHR) - Coneridge's Margareta
47. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Neonlight
48. Metal (VRL-1321, CRI) - The Lemon Demon xx
49. Milja (VRL-0692, WWR) - Fandel
50. Kaisa K. (VRL-0075, CCR) - Boeket KWA
51. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - TV's Frosty
52. Jade (VRL-0202, WWR) - Ihmetapaus JV
53. Mia M. (VRL-1281, OPR) - True Mireille
54. Ewethil (VRL-1545, AJC) - Eternamente's Wallen
55. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Tallulahin Haltiamieli
56. Jade (VRL-0202, WWR) - Hobo B
57. Anya (VRL-1202, HPR) - Tuskien Valtiatar
58. TiFF (VRL-319, GoHo) - Suvi-Keiju
59. Ewethil (VRL-1545, AJC) - Ever's I Will Stay
60. chiyo (VRL-1157, NER) - Rentukan Valenetta
61. Peppi (VRL-2282, OPR) - Gagar Maddock
62. hooriya (VRL-2132, OriRa) - Vodevil SIN
63. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Kråke
64. Rosi (VRL-2387, CRI) - N .Firefly
65. Tourniquet (VRL-0960, MLRa) - Kertun Muisto Pahasta
66. Marru (VRL-3282, ROWDY) - Continual Spark
67. plop (VRL-4586, LR) - Onnen Eleonora
68. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Ladymoon
69. Jenna L. (VRL-0248, CCR) - AM's Calina
70. Peppi (VRL-2282, OPR) - Flying Flip
71. Jessika (VRL-0397, FT Team) - Keijulammen Kuhnuri
72. Jessika (VRL-0397, FT Team) - Olympian Pähkinänsärkijä
73. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Tuonen Lilja ITH
74. Fou. (VRL-3304, HSHR) - Rowlanda NH
75. cirith (VRL-0212, FCR) - Indiane
76. Jessika (VRL-0397, FT Team) - Tositapaus J
77. Heldy (VRL-4208, FHR) - Mountain Turbo
78. Emmi (VRL-0678, YtHr) - Scuro Avvenire
79. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Kuolontuli
80. Milja (VRL-0692, WWR) - HF Varjokuingas



Luokka 5

1. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Aveline's Delia
2. Heidi (VRL-0679, SMR) - Beatrice ND
3. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Kadottajan Kiertolainen
4. TiFF (VRL-319, GoHo) - Troijan Aamori
5. Jenna L. (VRL-0248, CCR) - Muhos
6. Silent (VRL-0458, dew) - Winnipeg SWA
7. TiFF (VRL-319, GoHo) - Suvi-Keiju
8. Kaisa K. (VRL-0075, CCR) - Boeket KWA
9. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Neonlight
10. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Tallulahin Haltiamieli
11. Malla (VRL-2785, PTR) - Vilperi
12. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Chantelle VOE
13. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Satin Fenix
14. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Persoonallinen
15. pikkunina (VRL-1480, SkaRa) - Devon Roy
16. Del (VRL-2233, KHR) - Hervoton VOE
17. Jezy (VRL-0373, NR)- Hallowen Köpter
18. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Hot Billie Joe Chocolat
19. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Haltiametsän Ruori
20. Jessika (VRL-0397, FT Team) - Aapeli VOE
21. Jade (VRL-0202, WWR) - Ihmetapaus JV
22. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas First Beauty
23. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Champion's Depblue
24. Laku (VRL-2367, TRH) - R.N First Star
25. maelinn (VRL-1142, SMR) - SD Fairy Felicia
26. Jezy (VRL-0373, NR)- Maldicion GRF
27. Shoojo. (VRL-1145, NER) - Hermoso Chica
28. Shuichi (VRL-2247, DNR) - Überweisung FU
29. Kaisa K. (VRL-0075, CCR) - Wan's Tragedy
30. Karin J. (VRL-1806, NER) - B.C. Zercia
31. apirkah (VRL-0550, VNR) - Daithi Afton
32. Jade (VRL-0202, WWR) - Pissis VK
33. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Cornelius Déjà Vu
34. cirith (VRL-0212, FCR) - Fearghas Faust GER
35. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Ithildin's Mortification
36. Isa (VRL-2235, GoHo) - Dinalea DK
37. Jessika (VRL-0397, FT Team) - Katmarin Lunastus
38. Serenilla (VRL-0274, HPR) - E-K-A Shah Zaman ox
39. Cidrec (VRL-2129, NER) - Queen Of Beleza
40. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Minttu
41. Jessika (VRL-0397, FT Team) - NRD Rosmotar
42. Fancy (VRL-2239, ROWDY) - Rentukan Valenetta
43. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Kouga
44. Serenilla (VRL-0274, HPR) - Zarefa Maysa ox
45. Shoojo. (VRL-1145, NER) - Escarabajo
46. sitruuna-täti (VRL-0267, KHR) - Jackie Jwan
47. Inkku (VRL-2103, MelRa) - My Sorrow
48. Del (VRL-2233, KHR) - Taikakuun Valveuni
49. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Betternot
50. apirkah (VRL-0550, VNR) - Amadeus Dewitt
51. Cidrec (VRL-2129, NER) - Lumivuon Jamelia
52. Jenna.S (VRL-766, HsK) - Nar Rin Orion
53. apirkah (VRL-0550, VNR) - Rentukan Maible
54. cirith (VRL-0212, FCR) - Karte Gewissen
55. Silent (VRL-0458, dew) - Jacques FR
56. Jiyon(VRL-1230, MLRa) - Pale Fear xx
57. cirith (VRL-0212, FCR) - Babalon A.D. xx
58. Qnvalotar (VRL-2167, FAR) - Romadour Pulmon
59. TiFF (VRL-319, GoHo) - Kirveltäjän Aurinkokuningas
60. Anya (VRL-1202, HPR) - Tuskien Valtiatar
61. Jezy (VRL-0373, NR)- B.C.Novelty
62. Shuichi (VRL-2247, DNR) - Mr. Dankan
63. Silent (VRL-0458, dew) - Riazzani SWA
64. caza (VRL-1111, KaPoRa) - Lottie de Eichehof
65. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Shadow´s Snow Star
66. Cidrec (VRL-2129, NER) - Adja´s Acustica
67. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Tatenlos Held GER
68. Del (VRL-2233, KHR) - Jylinä
69. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Champion's Tropenwald
70. Shuichi (VRL-2247, DNR) - WD Last Child
71. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Peacock SD
72. Jade (VRL-0202, WWR) - Neaght GT
73. maelinn (VRL-1142, SMR) - Hallapuron Edwart
74. maelinn (VRL-1142, SMR) - CES Peilikuva
75. Tourniquet (VRL-0960, MLRa) - Antikristus ITH
76. Cirnelle (VRL-1491, HsK) - Belfalas Ranunculaceae
77. Mitski. (VRL-1315, GoHo) - Pajupuron Vanja
78. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Kuolontuli
79. Serenilla (VRL-0274, HPR) - Galatifa ox
80. Roosa (VRL-4368, KHR) - Mrs. Pine Millenium



Luokka 6

1. Jade (VRL-0202, WWR) - Teresas Felicia
2. Serenilla (VRL-0274, HPR) - Lumivuon Finwë
3. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Kadottajan Kiertolainen
4. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Persoonallinen
5. maelinn (VRL-1142, SMR) - CES Peilikuva
6. Jenna.S (VRL-766, HsK) - Nar Rin Orion
7. Kaisa K. (VRL-0075, CCR) - Casseus Impera
8. Milja (VRL-0692, WWR) - Dein Kotihengetär
9. TiFF (VRL-319, GoHo) - L.F. Flurry
10. Jezy (VRL-0373, NR)- Maldicion GRF
11. Heltsu (VRL-0079, CRI) - Rolf Impera
12. Karin J. (VRL-1806, NER) - B.C. Zercia
13. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Satin Fenix
14. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Champion's Tropenwald
15. Jade (VRL-0202, WWR) - Neaght GT
16. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Vanamon Soihtu
17. Jezy (VRL-0373, NR)- Hallowen Köpter
18. Del (VRL-2233, KHR) - Coubriozo PK
19. cirith (VRL-0212, FCR) - Fearghas Faust GER
20. kkeijutar (VRL-3365, WTR) - Cornelius Déjà Vu
21. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Tatenlos Held GER
22. Jessika (VRL-0397, FT Team) - Sydänyön Siivellinen
23. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Haltiain Hapsiainen
24. Evelyn (VRL-1143, WWR) - Celtic Jewel
25. Del (VRL-2233, KHR) - Sonette de Poemé
26. Heidi (VRL-0679, SMR) - Girmen Kooss
27. Inkku (VRL-2103, MelRa) - Hot Billie Joe Chocolat
28. Kaisa K. (VRL-0075, CCR) - Little Devil
29. cirith (VRL-0212, FCR) - Karte Gewissen
30. Ewethil (VRL-1545, AJC) - Eternamente's Wallen
31. Del (VRL-2233, KHR) - Cassino LCR
32. Milja (VRL-0692, WWR) - Pineyard's Cloudina ox
33. Petit Pony (VRL-2594, Nar Ri) - Bailey Ion
34. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Chantelle VOE
35. Shoojo. (VRL-1145, NER) - Hermoso Chica
36. Hamzi (VRL-2163, SGA) - Shadow´s Snow Star
37. Fancy (VRL-2239, ROWDY) - Rentukan Valenetta
38. Evelyn (VRL-1143, WWR) - Days of Thunder
39. Milja (VRL-0692, WWR) - Playing Desmond ox
40. Petit Pony (VRL-2594, Nar Ri) - Requeño el Diablo ox
41. Ewethil (VRL-1545, AJC) - Maholms Trippel Flow
42. Shoojo. (VRL-1145, NER) - Escarabajo
43. Heidi (VRL-0679, SMR) - Eustacia SP
44. Rosi (VRL-2387, CRI) - N. Betternot
45. Tourniquet (VRL-0960, MLRa) - Blood of Vampire Heart ITH
46. Jezy (VRL-0373, NR)- B.C.Novelty
47. emilia (VRL-2031, KaPoRa) - Champion's Depblue
48. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Nightmarish Rhydin TR
49. Jessika (VRL-0397, FT Team) - Haperon Ronja
50. Marru (VRL-3282, ROWDY) - Continual Spark
51. cirith (VRL-0212, FCR) - Babalon A.D. xx
52. maelinn (VRL-1142, SMR) - SD Fairy Felicia
53. Jade (VRL-0202, WWR) - Pissis VK
54. Jessi (VRL-4389, HPR) - Brazm Cloud II
55. Nea R. (VRL-0295, CCR) - Lumivuon Melian
56. Serenilla (VRL-0274, HPR) - Esperanza ox
57. Qnvalotar (VRL-2167, FAR) - Romadour Pulmon
58. Cidrec (VRL-2129, NER) - Adja´s Acustica
59. Evelyn (VRL-1143, WWR) - Lady Marmelade KN
60. sikuriina (VRL-3120, ROWDY) - Juliana
61. apirkah (VRL-0550, VNR) - Romadour Terminator VIX
62. ruusunen (VRL-3697,MLRa) - Napoleon
63. Jessika (VRL-0397, FT Team) - Haavelaakson Moonika
64. Isa (VRL-2235, GoHo) - Dinalea DK
65. plop (VRL-4586, LR) - Onnen Kasperi
66. Hede (VRL-0708, HsK) - Laventeli ox
67. Serenilla (VRL-0274, HPR) - Fayek Sirius ox
68. caza (VRL-1111, KaPoRa) - Lottie de Eichehof
69. Cidrec (VRL-2129, NER) - Lumivuon Jamelia
70. Tarnish (VRL-1372, WWR) - Cranberry's Bloodlust
71. maelinn (VRL-1142, SMR) - Hallapuron Edwart
72. TiFF (VRL-319, GoHo) - Carmién's Victor
73. Kayla (VRL-3327,MLRa) - Tempestand's Wind Dancer
74. Heidi (VRL-0679, SMR) - Adequate MB
75. Kayla (VRL-3327,MLRa) - Park Kur
76. Petit Pony (VRL-2594, Nar Ri) - Suave Amorii
77. Cidrec (VRL-2129, NER) - Queen Of Beleza
78. Jenna L. (VRL-0248, CCR) - Muhos
79. Tourniquet (VLR-0960, MLRa) - Zeppelin Roy
80. Inkku (VRL-2103, MelRa) - My Sorrow




Ulkoasu © Heini -- Sivut -- Sähköposti
Hosted by www.Geocities.ws

1