XXXX GOLD GROUP 20
DRAW 2009
*Saturday games to be confirmed |
Rd 1-19th April
|
|
Rd 10 - 21st June |
|
West Wyalong -bye |
|
DPC v Yenda |
Yenda 48-4 |
Yenda v DPC |
Yenda 52-16 |
Leeton v Lakes |
Lakes 34-30 |
Yanco-Wamoon
v Griffith |
18-18 draw |
Griffith v
Yanco-Wamoon |
Yanco 34-18 |
Waratahs
v Hay (Sat) |
|
Hay v Waratahs |
|
Lakes v
Leeton |
Leeton 34-32 |
West Wyalong- bye |
|
Rd 2-26th April |
|
Rd 11- 28th June |
|
West
Wyalong v Yenda (Sat) |
Yenda 44-30 |
Yenda v West Wyalong |
Yenda 34-10 |
DPC v Yanco-Wamoon |
Yanco
34-30 |
Yanco-Wamoon
v DPC |
DPC 23-20 |
Griffith v Waratahs(Sat) |
Tahs 42-34 |
Waratahs v Griffith |
Tahs 26-16 |
Hay v Lakes |
|
Lakes v Hay |
|
Leeton-bye |
|
Leeton - bye |
|
Rd 3- 3rdMay |
|
Rd 12- 5th July |
|
Yanco-Wamoon
v West Wyalong |
Yanco 30-24 |
West Wyalong v
Yanco-Wamoon |
Yanco
32-28 |
Waratahs
v DPC (Sat) |
Tahs 28-14 |
DPC v Waratahs |
Tahs 38-18 |
Lakes v
Griffith |
Griff 42-28 |
Griffith v Lakes |
38-38 draw |
Yenda -
bye |
|
Yenda -bye |
|
Leeton v
Hay (Sat) |
|
Hay v Leeton |
|
Rd 4- 10th May |
|
Rd 13- 12th July |
|
DPC v
Lakes |
DPC 42-24 |
Waratahs v West Wyalong |
Tahs 66-16 |
Griffith
v Leeton (Sat) |
Griff 32-18 |
Lakes v DPC |
Lakes 56-30 |
Hay -bye |
|
Leeton v Griffith (Sat) |
Leeton 30-28 |
Yenda v
Yanco-Wamoon |
Yenda 30-28 |
Yanco-Wamoon
v Yenda |
Yenda 70-16 |
West
Wyalong v Waratahs(Sat) |
WW 46-42 |
Hay-bye |
|
Rd 5- 17th May |
|
Rd 14- 19th July |
|
Waratahs
v Yenda(Sat) |
Yenda 36-30 |
DPC v Leeton |
DPC 30-16 |
Leeton v
DPC(Sat) |
Leeton 36-6 |
Griffith v Hay |
|
Lakes v West
Wyalong |
WW 36-14 |
West Wyalong v Lakes |
WW 42-28 |
Yanco-Wamoon
-bye |
|
Yanco-Wamoon -bye |
|
Hay v
Griffith |
|
Yenda v Waratahs |
Yenda 34-20 |
Rd 6- 24th May |
|
Rd 15- 26th July |
|
DPC v
Hay |
|
Hay v DPC |
|
Griffith
- bye |
|
Griffith -bye |
|
West
Wyalong v Leeton (Sat) |
Leeton 46-12 |
Leeton v West Wyalong |
Leeton 40-18 |
Yenda v
Lakes |
Yenda 66-36 |
Lakes v Yenda |
Yenda 30-28 |
Yanco-Wamoon
v Waratahs |
Yanco 57-22 |
Waratahs v Yanco-Wamoon |
Tahs 24-14 |
Rd 7- 31st May |
|
Rd 16- 2nd August |
|
Waratahs
-bye |
|
DPC v Griffith |
DPC 42-14 |
Hay v West
Wyalong |
|
West Wyalong v Hay |
|
Leeton v Yenda
(Sat) |
Yenda 48-28 |
Yenda v Leeton |
Yenda 32-24 |
Lakes v
Yanco-Wamoon |
Yanco 44-24 |
Yanco-Wamoon
v Lakes |
Yanco
76-10 |
Griffith
v DPC (Sat) |
DPC 32-30 |
Waratahs - bye |
|
Rd 8- 7th June |
|
Rd 17- 9th August |
|
West Wyalong v Griffith |
Griff 28-24 |
Griffith v West Wyalong |
WW 56-22 |
DPC
-bye |
|
Hay v Yenda |
|
Yenda v
Hay |
|
DPC - bye |
|
Yanco-Wamoon
v Leeton |
Yanco 32-28 |
Leeton v
Yanco-Wamoon |
Yanco
38-30 |
Waratahs
v Lakes |
Tahs 28-22 |
Lakes v Waratahs |
Tahs 38-32 |
Rd 9- 14th June |
|
Rd 18- 16th August |
|
Griffith
v Yenda |
Yenda 86-16 |
West Wyalong v DPC |
WW 34-20 |
Lakes
-bye |
|
Yenda v Griffith |
Yenda 72-18 |
Hay v
Yanco-Wamoon |
|
Yanco-Wamoon
v Hay |
|
Leeton v Waratahs |
Tahs 50-38 |
Waratahs v Leeton |
Leeton 44-36 |
DPC v
West Wyalong |
DPC 42-28 |
Lakes-bye |
|
|
|
|
|
Elimination Semi-
22nd Aug (Sat) |
D/Point |
DPC v Leeton |
|
Qualifying Semi-
23rdAug (Sun) |
Yanco |
Yanco v Waratahs |
|
Minor Semi-
29th Aug (Sat) |
|
|
|
Major Semi-
30th Aug (Sun) |
|
Yenda v |
|
Preliminary Final-
6th Sept (Sun) |
|
|
|
GRAND FINAL-
13th Sept (Sun) |
Griffith Rugby |
|
|